Ta kontakt

Individuella lösningar för våra kunders behov

Klas-Göran Hultin

Sales Manager

+46 320 210927
+46 708 146066
klas-goran.hultin@nmc.se


Gunilla Hedlund

Key Account Manager Automotive

+46 320 210903
+46 708 14 60 71
gunilla.hedlund@nmc.se


Jörgen Holmqvist

Area Sales Manager

+46 40 180769
+46 703 450864
Jorgen.holmqvist@nmc.se


Dan Nordh

Area Sales Manager

+46 320 210 925
+46 703 28 87 70
dan.nordh@nmc.se


Tina Olsson

Sales Support

+46 320 210 924
tina.olsson@nmc.se


Veronica Johansson Atoui

Customer Service

+46 320 210 900
order.cellfoam@nmc.se


Jarek Pogorzelski

Quality & Environmental Manager

+46 40 180 761
+46 706 38 07 61
jarek.pogorzelski@nmc.se


Skender Salihu

Manager Technical Support

+46 320 210 905
+46 708 14 60 31
skender.salihu@nmc.se


Andreas Klang

Purchasing Manager

+46 320 210 929
+46 708 18 07 50
andreas.klang@nmc.se


Germund Hemmendy

Managing Director

+46 320 21 09 34
+46 709 14 60 73
germund.hemmendy@nmc.se


Ratkaisut

BESÖKSADRESS

Fritslavägen 82, 511 42 Kinnahult
Skrittgatan 1, 213 77 Malmö

NMC CELLFOAM AB

Organisationsnummer 556304-9609
Allmänna försäljningsvillkor

Copyright © 2020 NMC Cellfoam AB